This is Photoshop's version of Lorem Ipsn gravida nibh vel velit auctor aliquet.Aenean sollicitudin, lorem quis bibendum auci. Proin gravida nibh vel veliau ctor aliquenean.

FOLLOW ME ON INSTAGRAM

+01145928421
mymail@gmail.com

Blog

DIDŽIAUSIOS KLAIDOS, KURIAS DAROME KASDIENIAME BENDRAVIME

Prireikus įtaigios viešosios kalbos į aktorę bei iškalbos mokytoją Adriją Čepaitę kreipiasi ir garsūs politikai, ir verslo lyderiai. Apie kasdienę kalbą paklausta A. Čepaitė atvira: reikia nepamiršti, kad mes iš tiesų patinkame tik tiems žmonėms, kurie patinka mums.

„Žmonės prisimena jautrius, mielus, linksmus ir paprastus. Liūdna žinia ta, kad niekas neprisimena protingų, arogantiškų, teisingų ar visažinių. Niekas nemyli specialistų“, – šypsosi „Go Forward Academy“ lektorė. Pasak A. Čepaitės, bendraujant svarbiausia iš tiesų domėtis kitu, tuomet ne tik klausysite, bet ir girdėsite: „Aš domiuosi reiškia, kad aš girdžiu. Reikia matyti ir vertinti situaciją ne iš savo, o iš pašnekovo pozicijos. Pamėginti suprasti pašnekovą: ne teisti, ne ginčytis su juo viduje, bet suprasti. Vieno savo mokytojo klausiau, ar galima vienaip ar kitaip daryti, jis man sako: „Žinoma, galima daryti, ką tik nori, jeigu darai iš meilės. Jeigu iš neapykantos – negalima nieko.“ Atrodo, labai paprasta, bet iš tikrųjų tai viena iš formulių, kaip kalbėti kasdienėje kalboje.“ Kaip išmokti girdėti? Tiesiog klauskite klausimų. „Jūs girdite kalbantį žmogų, klauskite, kas slypi už tos kalbos? Kitas žingsnis būtų stebėti, kaip jis tai sako, su kokia emocija jis tai sako. Galbūt žmogus kalba labai linksmai ar labai arogantiškus dalykus, o už viso to slypi skausmas? Dažnai mes nepamatome to skausmo, tad klauskime, kodėl žmogus taip sako? Net jei jis jus įžeidžia, kalba žiauriai, klauskime savęs, o kas už to slypi? Dažniausiai slypi jo paties skausmas“, – sako A. Čepaitė.

Skaitykite daugiau: www.delfi.lt

POST A COMMENT