This is Photoshop's version of Lorem Ipsn gravida nibh vel velit auctor aliquet.Aenean sollicitudin, lorem quis bibendum auci. Proin gravida nibh vel veliau ctor aliquenean.

FOLLOW ME ON INSTAGRAM

+01145928421
mymail@gmail.com

Blog

D.GRIGIENĖ: AMERIKOJE LIETUVYBĘ IŠLAIKYTI BŪTŲ BUVĘ SUNKU

„Iki pasaulyje įsivyraus vyrų ir moterų lygybė, tol šioje srityje bus ką veikti“, – neabejoja „Swedbank“ Lietuvoje valdybos pirmininkė Dovilė Grigienė. Ji visiškai tikra, kad lygios galimybės komandoje įžiebia kūrybiškumo ugnį, kuria ypatingą darbo aplinką, dėl to pasiekiama daug geresnių rezultatų. Į vyrų bankininkų pasaulį įsiveržusi Dovilė įsitikino, kad lyderystė turi prasmę. Lyderiai formuoja visuomenę ir visų mūsų ateitį.

Kaip šiandien apibūdintumėte savąjį lyderio kelią. Koks jis buvo?

Daugybė darbo. Aš labai daug dirbau, niekuomet neleidau sau atsipūsti. Kai mokslai artėdavo prie pabaigos, iškart galvodavau, kad kurioje nors srityje privalau didinti krūvį. Reikia dviejų mėnesių, kad gauiau licenciją, laiko nėra, vaikai maži, reikalauja dėmesio, o dar magistro darbas ant stalo. Nugvelbi keletą valandų iš nakties, pasimokai, nes supranti, kad vėliau prie to, ką dabar praleisi, bus dar sunkiau grįžti. Niekada nieko neatidėliojau, maksimaliai išnaudojau visas galimybes, atidaviau visą energiją, netaupiau savęs. Ne rytoj, ne po dešimties metų, o šiandien. Tokio požiūrio laikausi iki šiol – čia ir dabar maksimaliai. Visada dirbau ten, kur patinka, ir dariau tai, kas patinka, – rezultatą anksiau ar vėliau pamatai, jei esi užsispyręs, nevengi atsakomybės. Niekada nesvajojau apie poziciją, kurią turiu dabar, bet visada žinojau: jei ką darysiu, būsiu pati geriausia. Neabejoju, kad būtent šis gyvenimo planas padėjo nemažai pasiekti karjeros kelyje.

Kokios dar patirties parsivežėte iš JAV? Ar ten kada teko pajusti, kad vyrai moterų sugebėjimus vertina mažiau?

Man pasisekė, nes patekau į aplinką, kurioje apie tai buvo daug kalbama. Ilgameio mano vadovo sesuo dirbo JAV kongrese, ypač domėjosi moterų lygybės tema. Būtent jis padovanojo man pirmąsias knygas apie lyderystę, karjerą, skatino eiti toliau, nurodė kryptis, ko galėčiau siekti. Amerikoje apie ly
ių lygybę ir jos teikiamą naudą buvo daug kalbama, jutau, kad toji tema aktuali. Taiau paiai labai pajusti nelygybės neteko – nei darbe, nei gyvenime. Kas kita buvo Lietuvoje, kai grįžau 2007-aisiais. Būdavo, ateini į susirinkimą, vyrai su tavimi tik būtiniausiais žodžiais persimeta. Sužinoję, kokias pareigas užimu, jauiasi nepatogiai. Negaliu sakyti, kad daug tokių situacijų būta, bet vis dėlto – būta, vadinasi, problema egzistuoja. Gal tik jauni žmonės mąsto kitaip, lyių lygybė jiems tarsi įgimta. Savaime suprantamas dalykas, apie kurį net nereikia diskutuoti. Moterys ir vyrai – lygūs. Taškas.

Skaitykite daugiau: www.moteris.lt

POST A COMMENT