This is Photoshop's version of Lorem Ipsn gravida nibh vel velit auctor aliquet.Aenean sollicitudin, lorem quis bibendum auci. Proin gravida nibh vel veliau ctor aliquenean.

FOLLOW ME ON INSTAGRAM

+01145928421
mymail@gmail.com

Blog

KNYGOS APIE LYDERIUS AUTORĖS: LYDERYSTĖ NETURI LYTIES

Jurga ir Laisvė tiki, kad perskaitę lyderių istorijas daugelis savęs paklaus: „Jei jie tai padarė, kodėl negalėčiau ir aš?“ Ir tikrai gana dažnai nuo asmeninės sėkmės mus skiria tik šis paprastas klausimas ir baimė žengti pirmą žingsnį. „Mūsų herojai buvo labai nuoširdūs pasakodami savo istorijas. O juk nėra nieko geriau nei asmeninis pavyzdys. Gali perskaityti dešimtis teorijų, bet tikros istorijos kur kas labiau įkvepia veikti. Aš pati, pabendravusi su mūsų knygos herojais, gavau fantastiškų įkvėpimo pamokų“, – užsidegusi tvirtino Laisvė. Tikros istorijos padėjo subrandinti ir knygos „Lyderiai“ idėją.

„Prieš trejus metus mums su politike Aušrine Armonaite kilo mintis, kad esame gana daug gavusios iš Lietuvos ir savo mentorių, todėl atėjo laikas padaryti ką nors gera savo šalies moterims ir merginoms, – pasakojo J. Tapinienė. – Daug pasiekusias moteris nusprendėme pakviesti pakalbėti viešai – papasakoti savo istorijų, pasidalyti kasdieniais patarimais. Klausytojų susirinkdavo tiek, kad netilpdavo į sales. Po darbo, vėjas ar sniegas, dviejų ar keturių šimtų vietų auditorijos būdavo sausakimšos. Pokalbiui pasibaigus, niekas nenorėdavo skirstytis.“ Po daugiau nei dešimties tokių pokalbių organizatorėms tapo akivaizdu, kad reikia dar svaresnio tęsinio, tad šį pavasarį buvo surengta pirmoji tarptautinė įkvepianių istorijų konferencija „Go Forward!“, joje savo istorijomis dalijosi daugybė Lietuvos ir kitų šalių lyderių.

Skaitykite daugiau: www.moteris.lt

POST A COMMENT