This is Photoshop's version of Lorem Ipsn gravida nibh vel velit auctor aliquet.Aenean sollicitudin, lorem quis bibendum auci. Proin gravida nibh vel veliau ctor aliquenean.

FOLLOW ME ON INSTAGRAM

+01145928421
mymail@gmail.com

J.Bondo kūrėjus įkvėpusi Britų saugumo tarnybos vadovė - “Go Forward!” konferencijoje

Baronienė Eliza Manningham-Buller vadovavo Didžiosios Britanijos saugumo tarnybai (MI5) nuo 2002 iki 2007 metų, kaip tik tuo metu, kai organizacijai teko imtis radikalių pokyčių po rugsėjo 11-osios išpuolių ir iškilusios Al-Qaeda grėsmės. Jai vadovaujant MI5 išaugo dvigubai, buvo įsteigti aštuoni nauji biurai ir darbuotojų rengimo akademija, kurioje pradėti taikyti nauji saugumo profesionalų ugdymo metodai.

Anksčiau Eliza vadovavo tarnybos atliekamam tyrimui Lokerbio lėktuvo sprogdinimo byloje. Per pirmąjį Persijos įlankos karą ji tarnavo Vašingtone, o grįžusi į Didžiąją Britaniją siekė sutelkti MI5 žvalgybos pastangas kovojant prieš Laikinąją Airijos respublikonų armiją (IRA) Britanijos teritorijoje.  Prieš tapdama tarnybos generalinio direktoriaus pavaduotoja atsakinga už žvalgybos operacijas, Eliza Manningham-Buller buvo atsakinga už kovą su airių teroristais, stebėseną, techninį informacijos rinkimą, finansus ir informacines technologijas.

Eliza Manningham-Buller yra aktyvi nepriklausoma Didžiosios Britanijos Lordų rūmų atstovė ir daugelio komitetų narė, įskaitant Mokslo ir technologijų komitetą. Ji taip pat vadovauja antrai pagal dydį pasaulyje (po Bilo Geitso fondo) nevyriausybinei organizacijai „Wellcome Trust“, kuri finansuoja mokslinius tyrimus ir yra pirmoji moteris, vadovaujanti šiai organizacijai.

2005 metais per karalienės Elžbietos II gimtadienio iškilmes Elizai Manningham-Buller skirtas  „Pirties ordino“ (DCB) „Dame Commander“ titulas. 2014 metais karalienės sprendimu ji tapo Keliaraiščio ordino nare („Lady of the Garter“).