This is Photoshop's version of Lorem Ipsn gravida nibh vel velit auctor aliquet.Aenean sollicitudin, lorem quis bibendum auci. Proin gravida nibh vel veliau ctor aliquenean.

FOLLOW ME ON INSTAGRAM

+01145928421
mymail@gmail.com

RANDI ZUCKERBERG

Randi Zuckerberg yra verslininkė, investuotoja, bestselerių autorė. Ji yra „Zuckerberg Media“ įkūrėja ir vadovė, besirūpinanti technologijų ir turinio vystymu. Visa jos veikla turi ypatingą misiją: pasiekti, kad populiariosios kultūros ir žiniasklaidos dėmesio centre atsirastų protingos, technologijų sritį išmanančios, verslios moterys ir merginos.

Šešerius metus – 2005 -2011 metais – ji buvo „Facebook” marketingo direktorė. Randi padėjo sukurti „Facebook LIVE” – šia funkcija dabar naudojasi daugiau nei 2 milijardai žmonių visame pasaulyje.

Randi Zuckerberg yra Harvardo absolventė, rengianti kassavaitinius pokalbių šou „Dot Complicated“ verslo ir technologijų tema radijo stoties „SiriusXM“ eteryje. Be to, šiuo metu ji veda dvi televizijos laidas “DOT“ ir „American Dreams”. Randi Zuckerberg parašė bestseleriais tapusias knygas „Dot Complicated“, „Dot.“, ir „Missy President“, o visai neseniai, šių metų gegužę, pasirodė ketvirtoji jos knyga „Pick Three“, kurioje kalbama apie galimybę nesudėtingai subalansuoti gyvenimą.

Keliaudama po pasaulį Randi Zuckerberg kalba apie technologijas, verslumą, savo profesinę patirtį tuomet ką tik susikūrusioje kompanijoje „Facebook“. Įmonei augant, ji vadovavo pagrindinėms rinkodaros iniciatyvoms. Dar viena šios pranešėjos tema – kaip atsitraukti nuo technologijų, kitaip tariant – „atsijungti“. To ji siekia, kai laiką leidžia namuose su vyru ir dviem sūneliais. Pačią Randi Zuckerberg, kai ji ne facebook’ina, nerašo ir neskaito knygų, galima rasti teatre – ji yra Brodvėjaus „TONY awards“ vertintoja, investavo į apdovanojimus pelniusį miuziklą „Dear Evan Hansen“, yra „American Theatre Wing“ ir „Lincoln Center“ valdybų narė.

EGLĖ RADVILĖ

 

Žmonės turi skirtingus vaidmenis – lyderė (-is), partnerė (is), mama, tėtis, vadovas (-ė). Besivystančios technologijos neišvengiamai keičia ir šiuos vaidmenis. Kokie jie bus ateityje? Kaip atrodys mamos, tėčio ar vadovės rolė po penkiolikos metų?

IT mokslų daktarė Eglė Radvilė savo pranešime pažvelgs, kokios funkcijos liks žmonių rūšiai, kuomet technologijos priiminės valdymo sprendimus, perims buities darbus. Kaip pasiruošti gyvenimui pokyčio ritmu?

EDMUNDAS JAKILAITIS

„Ar dar galima vartoti žodį „vyriškumas”? Ar meilė, garbė, stiprybė yra vyriškumo sinonimai? O gal moteriškumo?”, – savo Facebook’o paskyroje klausė žurnalistas Edmundas Jakilaitis. Jis inspiravo mūsų konferencijos diskusiją „Kaip išgyventi šalia stiprių moterų?”.

„Tikiu, kad vyras turi pirmas pakviesti moterį į pasimatymą, pirmas ištarti „aš tave myliu”, pasipiršti… Kita vertus, man visai neatrodo, kad vyrai turi uždirbti daugiau, neatrodo, kad jie labiau sukurti darbui, o ne namams”, – svarsto Edmundas. Konferencijoje diskutuosime, ką galime vadinti tikrais vyrais ir tikromis moterimis, su kokiais iššūkiais susiduria stiprių moterų vyrai šiandien.

Įtakingiausiu ne kartą išrinktas žurnalistas, laidų vedėjas, laidų prodiuseris, su žmona Rasa augina tris vaikus.

VIOLETA VOGEL

Violeta Vogel yra viena iš retų moterų, dirbančių dirbtinio intelekto srityje Šveicarijoje. Ji baigė fiziką ir matematiką Šiaulių universitete, vėliau – kompiuterinės lingvistikos studijas elitiniame Heidelberg universitete Vokietijoje, atliko mokslinį darbą programinės įrangos milžinės SAP įkūrėjo Klaus Tschira tyrimų institute.

Violeta sugebėjo įtikinti vieno iš trijų didžiausių Šveicarijos bankų kolegas ir banko valdybą, kad dirbtinis intelektas yra svarbi ateities perspektyva, verta didelių investicijų. Šiuo metu Ji vadovauja komandai, kuriančiai naujas banko „PostFinance“ paslaugas ir produktus, kurių esmė – dirbtinio intelekto sprendimai. Violetos pasiekimai buvo įvertinti ir banko apdovanojimais (Top Premie).

Kas jus atrenka į darbą – žmogus ar dirbtinis intelektas? Violeta Vogel sako, kad jau šiandien Šveicarijoje yra įmonių, kurios darbuotojus renkasi pasiremdamos dirbtinio intelekto algoritmais. “Jeigu dirbtinis intelektas gali padėti vadovui, renkantis darbuotojus, ar jis gali pakeisti ir patį vadovą?”, – į provokuojančią diskusiją kviečia ekspertė.

Likusius pranešėjus paskelbsime jau netrukus!