This is Photoshop's version of Lorem Ipsn gravida nibh vel velit auctor aliquet.Aenean sollicitudin, lorem quis bibendum auci. Proin gravida nibh vel veliau ctor aliquenean.

FOLLOW ME ON INSTAGRAM

+01145928421
mymail@gmail.com
09.00 – 09.45 Ryto kava
09.45 – 10.00 Organizatorių ir partnerių sveikinimo žodis
10.00 - 11.00 RANDI ZUCKERBERG. Dot Complicated: What I Learned on the Front Lines of Social Media

Randi Zuckerberg, „Zuckerberg Media“ įkūrėja ir vadovė, knygų autorė

Kalbina Dovilė Grigienė, „Swedbank“ Lietuvoje vadovė

11.00 - 11.30 EGLĖ RADVILĖ. Kaip žmonių rūšiai nelikti už borto?

Eglė Radvilė, IT mokslų daktarė

11.30 – 12.00 ANGIE RUAN. Kaip „nulaužti“ kodus?

Angie Ruan, „Nasdaq“ viceprezidentė globalių finansinių technologijų plėtrai

Kalbina Žydrūnė Vitaitė, „Women Go Tech“  bendraįkūrėja

12.00 – 13.00 Pietų pertrauka
12.30 – 13.00 VIP bilietų ir kvietimų savininkams. Koncentracija stiprinimo sesija su Adrija Čepaite ir Vytautu Kontrimu
13.00 – 13.30 Dr. URTĖ NENIŠKYTĖ. #EUandME istorija. Motyvacija: kaip suderinti morkos ir bizūno principus?

Dr. Urtė Neniškytė, biochemikė ir  neuromokslininkė

Kalbina Arnoldas Pranckevičius, Europos Komisijos atstovybės Lietuvoje vadovas

13.30 – 14.00 KRISTINA MEIDĖ. Įlipai į kalną? Ryt laukia dvigubai aukštesnis!

Kristina Meidė, „Maxima LT“ generalinė direktorė

14.00 – 14.15 „Eglės sanatorijos“ sveiko kūno ir geros nuotaikos receptas
14.15 – 14.45 BETH RICHARDSON. Lyčių lygybė - šalies vizitinė kortelė?

Beth Richardson, Kanados laikinoji reikalų patikėtinė

Kalbina Arminta Saladžienė, „Nasdaq“ vertybinių popierių paslaugų vadovė

14.45 – 15.15 VIOLETA VOGEL. Ar dirbtinis intelektas pakeis vadovą?

Violeta Vogel, dirbtinio intelekto specialistė, technologijų vadovė „Swisscom“ Šveicarijoje.

15.15 – 15.45 Kavos pertrauka su LEXUS
15.45 – 16.15 GABRIELĖ GAILIŪTĖ-BERNOTIENĖ. „Nereik cackų pacackų“: kokia nauda iš literatūros mokykloje

Gabrielė Gailiūtė-Bernotienė, vertėja, humanitarinių mokslų daktarė

Kalbina Simona Oliškevičiūtė-Cicėnienė, advokatų kontoros „Cobalt“ partnerė.

16.15 – 16.45 EDMUNDAS JAKILAITIS, PAULIUS GRUODIS, ARTŪRAS TEREŠKINAS. Kaip „išgyventi“ su stipria moterimi?

Edmundas Jakilaitis, žurnalistas

Paulius Gruodis, advokatų kontoros partneris

Artūras Tereškinas, sociologas, rašytojas

Kalbina Rasa Lukaitytė-Vnarauskienė „Delfi“ vyriausioji redaktorė

16.45 – 17.15 ROMA PUIŠIENĖ. Kaip nugalėti save ir galėti daugiau?

Roma Puišienė, Antarktidos maratono nugalėtoja, verslininkė

Kalbina Nerijus Mačiulis, „Swedbank“ Lietuvoje vyriausiasis ekonomistas

18.00 – 22.00 Vakarinė dalis VIP bilietų ir kvietimų savininkams PACAI viešbučio bare SOFIJA (Didžioji g. 7)

Programą galite atsisiųsti čia: Go Forward!

RANDI ZUCKERBERG

Randi Zuckerberg yra verslininkė, investuotoja, bestselerių autorė. Ji yra „Zuckerberg Media“ įkūrėja ir vadovė, besirūpinanti technologijų ir turinio vystymu. Visa jos veikla turi ypatingą misiją: pasiekti, kad populiariosios kultūros ir žiniasklaidos dėmesio centre atsirastų protingos, technologijų sritį išmanančios, verslios moterys ir merginos.

Šešerius metus – 2005 -2011 metais – ji buvo „Facebook” marketingo direktorė. Randi padėjo sukurti „Facebook LIVE” – šia funkcija dabar naudojasi daugiau nei 2 milijardai žmonių visame pasaulyje.

Randi Zuckerberg yra Harvardo absolventė, rengianti kassavaitinius pokalbių šou „Dot Complicated“ verslo ir technologijų tema radijo stoties „SiriusXM“ eteryje. Be to, šiuo metu ji veda dvi televizijos laidas “DOT“ ir „American Dreams”. Randi Zuckerberg parašė bestseleriais tapusias knygas „Dot Complicated“, „Dot.“, ir „Missy President“, o visai neseniai, šių metų gegužę, pasirodė ketvirtoji jos knyga „Pick Three“, kurioje kalbama apie galimybę nesudėtingai subalansuoti gyvenimą.

Keliaudama po pasaulį Randi Zuckerberg kalba apie technologijas, verslumą, savo profesinę patirtį tuomet ką tik susikūrusioje kompanijoje „Facebook“. Įmonei augant, ji vadovavo pagrindinėms rinkodaros iniciatyvoms. Dar viena šios pranešėjos tema – kaip atsitraukti nuo technologijų, kitaip tariant – „atsijungti“. To ji siekia, kai laiką leidžia namuose su vyru ir dviem sūneliais. Pačią Randi Zuckerberg, kai ji ne facebook’ina, nerašo ir neskaito knygų, galima rasti teatre – ji yra Brodvėjaus „TONY awards“ vertintoja, investavo į apdovanojimus pelniusį miuziklą „Dear Evan Hansen“, yra „American Theatre Wing“ ir „Lincoln Center“ valdybų narė.

EGLĖ RADVILĖ

 

Žmonės turi skirtingus vaidmenis – lyderė (-is), partnerė (is), mama, tėtis, vadovas (-ė). Besivystančios technologijos neišvengiamai keičia ir šiuos vaidmenis. Kokie jie bus ateityje? Kaip atrodys mamos, tėčio ar vadovės rolė po penkiolikos metų?

IT mokslų daktarė Eglė Radvilė savo pranešime pažvelgs, kokios funkcijos liks žmonių rūšiai, kuomet technologijos priiminės valdymo sprendimus, perims buities darbus. Kaip pasiruošti gyvenimui pokyčio ritmu?

EDMUNDAS JAKILAITIS

„Ar dar galima vartoti žodį „vyriškumas”? Ar meilė, garbė, stiprybė yra vyriškumo sinonimai? O gal moteriškumo?”, – savo Facebook’o paskyroje klausė žurnalistas Edmundas Jakilaitis. Jis inspiravo mūsų konferencijos diskusiją „Kaip išgyventi šalia stiprių moterų?”.

„Tikiu, kad vyras turi pirmas pakviesti moterį į pasimatymą, pirmas ištarti „aš tave myliu”, pasipiršti… Kita vertus, man visai neatrodo, kad vyrai turi uždirbti daugiau, neatrodo, kad jie labiau sukurti darbui, o ne namams”, – svarsto Edmundas. Konferencijoje diskutuosime, ką galime vadinti tikrais vyrais ir tikromis moterimis, su kokiais iššūkiais susiduria stiprių moterų vyrai šiandien.

Įtakingiausiu ne kartą išrinktas žurnalistas, laidų vedėjas, laidų prodiuseris, su žmona Rasa augina tris vaikus.

VIOLETA VOGEL

Violeta Vogel yra viena iš retų moterų, dirbančių dirbtinio intelekto srityje Šveicarijoje. Ji baigė fiziką ir matematiką Šiaulių universitete, vėliau – kompiuterinės lingvistikos studijas elitiniame Heidelberg universitete Vokietijoje, atliko mokslinį darbą programinės įrangos milžinės SAP įkūrėjo Klaus Tschira tyrimų institute.

Violeta sugebėjo įtikinti vieno iš trijų didžiausių Šveicarijos bankų kolegas ir banko valdybą, kad dirbtinis intelektas yra svarbi ateities perspektyva, verta didelių investicijų. Šiuo metu Ji vadovauja komandai, kuriančiai naujas banko „PostFinance“ paslaugas ir produktus, kurių esmė – dirbtinio intelekto sprendimai. Violetos pasiekimai buvo įvertinti ir banko apdovanojimais (Top Premie).

Kas jus atrenka į darbą – žmogus ar dirbtinis intelektas? Violeta Vogel sako, kad jau šiandien Šveicarijoje yra įmonių, kurios darbuotojus renkasi pasiremdamos dirbtinio intelekto algoritmais. “Jeigu dirbtinis intelektas gali padėti vadovui, renkantis darbuotojus, ar jis gali pakeisti ir patį vadovą?”, – į provokuojančią diskusiją kviečia ekspertė.

ROMA PUIŠIENĖ

Verslininkė Roma Puišienė per 5 valandas įveikė 42,195 kilometrus ir tapo atšiauriausio pasaulyje Antarktidos maratono nugalėtoja. Ji pati šią pergalę vadina nuotykiu, kuris leido įveikti save ir pasimėgauti pergale su trispalve rankose.

Anksčiau Roma penkerius metus su Lietuvos rinktine dalyvavo Europos ir pasaulio orientavimosi sporto kalnų dviračiais čempionatuose.  Su Roma kalbėsime apie tai, kaip pasakyti stop veikloms, kurios neteikia džiaugsmo, kaip ryžtis pokyčiams, leisti sau klysti, nebijoti praradimų ir laimėti prasmingas pergales.

Dr. URTĖ NENIŠKYTĖ

Biochemikė, neuromokslininkė

Motyvacija: kaip suderinti morkos ir bizūno principus

Amžinas klausimas – kaip padidinti darbuotojų motyvaciją? Į jį pažvelsime su biochemike ir neuromokslininke dr. Urte Neniškyte. “Mūsų motyvacija svarbūs du aspektai: kokį matome tikslą ir kokie yra atlygio lūkesčiai, pasiekus tą tikslą. Kuo didesnis atlygis laukia, tuo lengviau tapti motyvuotam. Bet jeigu lūkestis nepatenkintas, pavyzdžiui, gauna pusę žadėtos premijos, žmogaus smegenyse vyksta tiek patys procesai, kurie vyksta ir bausmės atveju”, – pasakoja Urtė Neniškytė. Kaip veikia žmogaus smegenys, kaip jas motyvuoti siekti rezultato, kaip ir kodėl verta išlaikyti sveiką streso lygį ir kodėl laimingi žmonės padaro daugiau? Apie tai kalbėsimes su viena žinomiausių Lietuvos jaunųjų mokslininkų dr. Urte Neniškyte. Ji jau dviejų Marie Curie stipendijų laureatė, pripažinta tarptautiniu mastu, dirbusi geriausiose Europos laboratorijose, įgijusi daktaro laipsnį Kembridžo universitete.

Po užsienyje praleistų aštuonerių metų ji grįžo dirbti į Vilniaus universiteto Gyvybės mokslų centrą – čia tiria smegenų veiklą. Urtei ieško atsakymų, kaip besivystančiose smegenyse optimizuojamas jungčių tinklas.

Dr. GABRIELĖ GAILIŪTĖ-BERNOTIENĖ

„Nereik cackų pacackų“: kokia nauda iš literatūros mokykloje

Dr. Gabrielė Gailiūtė-Bernotienė – beveik 100 knygų vertėja, Mažosios studijos, Naujojo Židinio-Aidų, Bernardinai.lt ir kitų kultūros leidinių bendradarbė, humanitarinių mokslų daktarė.

Konferencijoje provokuosime pamąstyti apie tai, kas galėtų turėtų nutikti su žmogumi, kuris 12 metų mokykloje mokosi literatūros? Juk čia įgytos žinios, išsiugdyti įpročiai ir susiformuotas skonis lydi visą gyvenimą – dauguma žmonių po mokyklos baigimo nuosekliai literatūros neskaito ir nestudijuoja. Su Dr. Gabriele Gailiūte-Bernotiene kalbėsimės, kokia prasmė mokykloje mokytis literatūros apskritai, ką būtų galima tikėtis paveikti žmogaus ir visuomenės gyvenime, jeigu švietimo sistema turėtų aiškesnį tikslą, ko siekiama per literatūros pamokas.

Beth Richardson

Lyčių lygybė – šalies vizitinė kortelė?

Prieš trejus metus Justin Trudeau, Kanados ministras pirmininkas, pradėjo savo veiklą drąsiu žingsniu. Kaip niekada anksčiau šalies istorijoje, pusę jo ministrų kabineto sudarė moterys, du pirmųjų Kanados gyventojų ir penki skirtingų etninių grupių atstovai.  „Toks yra Kanados atspindys“, – tuomet argumentavo p.Trudeau.  „Tai nėra tiesiog teisinga ar gražu, tai yra išmintingas sprendimas“, – sakė jis Davoso forume, pasitelkdamas tai įrodančius skaičius.

Apie Kanados feministinę programą kalbėsimės ir „Go Forward!“ su Beth Richardson, Kanados laikinąja reikalų patikėtine. Kodėl priimant sprendimus svarbu analizuoti lyčių skirtumus, kaip toks požiūris pakeitė socialinę ir sveikatos sistemą, kaip pasiteisino didesnis moterų dalyvavimas?

Beth Richardson –  daugiau nei dvidešimt metų patirtį turinti diplomatė, dirbusi Pietų Korėjoje, Rusijoje, JAV ir D.Britanijoje.

Prof. Artūras Tereškinas

Kiek reikia investuoti į savo moteriškumą ir vyriškumą, kad pasiektum savo tikslų? Kodėl „kietas“ moteriškumas vis dar baugina vyrus, nors stipriu vyriškumu žavimasi? Kita vertus, kodėl vis daugiau vyrų kalba apie savo nenusisekusį vyriškumą? Į šiuos klausimus prof. Artūras Tereškinas mėgins atsakyti mąstydamas apie vyrų ir moterų santykius bei jų gyvenimo kokybę, kuri priklauso ir nuo visuomenėje pripažintų vyriškumo bei moteriškumo modelių.

Prof. Artūras Tereškinas – sociologas, kultūros kritikas, Vytauto Didžiojo universiteto Sociologijos katedros profesorius. Tyrinėja lyčių, vyriškumo, tėvystės, kūno, populiariosios kultūros ir socialinio kentėjimo temas. 2015 m. už mokslo pasiekimus apdovanotas Lietuvos mokslo premija.

Angie Ruan

Kaip „nulaužti“ kodus?

Jei norite sužinoti, kuo šią minutę gyvena pasauliniai technologijų lyderiai, kas vyksta ant jų darbo stalo ir „verda“ galvose, kokie sprendimai jau netrukus keis verslą ir kiekvieno iš mūsų gyvenimą – ateikite paklausyti Angie Ruan, Nasdaq viceprezidentės globalių finansinių technologijų plėtrai ir vienos įtakingiausių moterų technologijų pasaulyje. Baigusi informacinių technologijų studijas Kinijoje, vėliau – Santa Barbaros universitete, ji nėrė į technologinių inovacijų kūrimą. Vadovavo  tokių milžinių kaip „eBay“,„Paypal“, „American Express“ technologijų komandoms.

„Nasdaq“, didžiausioje pasaulyje vertybinių popierių biržoje, Angie atsakinga už pažangiausių naujos kartos finansinių paslaugų, technologijų, inovacijų kūrimą. Angie sako, kad užaugo vadovaudamasi  koncepcija – „dirbk sunkiai ir išmintingai, tuomet geri rezultatai atves į sėkmę“. „Supratau, kad negalima nusisukti nuo galimybių, kurios iš pirmo žvilgsnio skamba nelabai viliojančiai. Mano įspūdingiausios karjeros patirtys gimė būtent ten, kur mažiausiai tikėjausi“, – interviu  „Forbes“ sakė Angie Ruan, kuriai teko „perkąsti“ ne tik technologinius, bet ir stereotipinio mąstymo kodus.

Kristina Meidė

„Maxima LT“ generalinė direktorė

Prieš dvejus metus tapusi didžiausio Lietuvoje prekybos tinklo vadove Kristina Meidė turėjo tris mėnesius, kad įrodytų, jog gali pasukti šios didžiulės organizacijos vairą geresnių rezultatų kryptimi. Nuo ko ji pradėjo pokyčius, kaip „užkūrė“ komandą ir kokių dalykų nekartotų – apie tai ji kalbės konferencijoje „Go Forward!“.

Kristina Meidė vadovauja didžiausiam Lietuvoje prekybos tinklui – pustrečio šimto parduotuvių ir apie 15 000 darbuotojų. Anksčiau ji užėmė vadovaujančias pareigas vaistinių ir bankininkystės sektoriuje.